Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /www/s/t/u136706/public_html/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703

Zubný kaz

Zubný kaz vzniká dôsledkom nedostatočnej zubnej hygieny alebo zlého stravovania. Vzniká nahromadením baktérií v ústnej dutine, ktoré následne vytvárajú na zuboch povlak. Preto je dôležité si dôkladne čistiť zuby, venovať ústnej hygiene dostatočný čas.  V tíme máme odborníčky na dentálnu hygienu, ktoré vám určite poradia ako predísť tvorbe zubného kazu a udržať tak váš úsmev čo najzdravší ? Je však veľmi dôležité chodiť pravidelne na preventívne prehliadky  zubnému lekárovi a na dentálnu hygienu.

Len včasným ošetrením zubného kazu dokážeme Vaše zuby zachrániť. Vďaka technológiám odhalíme kaz ihneď v jeho počiatku. Je to minimálne invazívny prístup, pri ktorom vŕtame len nutnú časť zubu.

Aj keď začínajúci kaz na zube nebolíľahko sa rozšíri do hlbších častí zuba a môže preniknúť až do zubnej drene kde spôsobí jej zápal, silné bolesti. Nakoniec to môže skončiť až odumretím zuba. Zubný kaz však ohrozuje aj  Vaše okolité zuby. 

U nás v štúdiu odhalíme tie najmenšie kazy, ale  rovnako jemne a bezbolestne si poradíme aj s tými hlbokými. Vrátime Vám úsmev.

Ošetrujeme v lokálnej anestézii a vyvŕtame len skutočne potrebnú časť zubu, potom ho zaplníme neviditeľnou bielou plombou. Detailne vyšetríme aj okolité zuby.

Vďaka moderným anestetikám s rýchlym nástupom účinku, najnovším technológiám a tímu skúsených lekárov Vás ošetríme bezbolestne.

Zdravie našich zubov a ústnej dutiny má celkový vplyv na čistotu pleti, zdravie čriev a žalúdka, a na celkové zdravie človeka.

Search