Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /www/s/t/u136706/public_html/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703

Biele výplne

Pri estetike zubov sa snažíme urobiť maximum, aby nová výplň vo vašich ústach pôsobila esteticky a plnila svoju funkciu čo najdlhšie a bola na nerozoznanie od pôvodného nepoškodeného zubu.

Výhodou je, že lekár nemusí odstrániť zdravú sklovinu, aby mohol ukotviť plombu v zube. Staré amalgámové plomby držali v zube na základe mechanického zaklinenia, kedy lekár musel zub výrazne viac oslabiť. To často viedlo k tomu, že sa po čase odštiepila časť zubu.

Nové estetické plomby a moderné materiály sú omnoho lepšie a kvalitnejšie.

Odstránime len to nevyhnutné, čo podľahlo zubnému kazu. Odstránime tiež zmäknutý dentín, v ktorom sú baktérie. Aby výplň zostala na svojom mieste v ústach čo najdlhšie, je potrebné steny v zube zahladiť. Vďaka operačnému mikroskopu a lupovým okuliarom naši lekári uvidia nielen zvyšky kazu, ale aj ostré prechody kvôli ktorým by plomba mohla v budúcnosti zlyhať.

Dnešné biele výplne sú z kompozitného materiálu, ktorý tuhne pod modrým svetlom.
Biele výplne sú neviditeľné, šetrné a spoľahlivé. Výhodou je že majú rovnaký odtieň ako vaše zuby, vydržia aj viac ako 10 rokov, sú šetrné ku zubným tkanivám a neposlednou výhodou je to, že po ošetrení môžete ihneď jesť. Výplň zhotovíme počas jednej návštevy.

Výplňou, ktorá je zhotovená priamo v ústach riešime malé a stredné defekty zubov, pri veľkých poškodeniach je vhodné siahnuť po keramických výplniach, ktoré sú trvácnejšie a odolnejšie voči mechanickému zaťaženiu, ktoré vzniká pri hryzení.

Teší nás, keď odchádzate od nás nielen bez kazov, ale aj so sebavedomím a žiarivým úsmevom.

Search